Garanti Bank angajează CARDS PRODUCT JUNIOR OFFICER – perioadă determinată

Garanti Bank angajează CARDS PRODUCT JUNIOR OFFICER pentru o perioada determinata.

Candidatul ideal:

– Studii superioare economice sau tehnice;
– Minim 2 ani experienta intr-un post similar sau experienta intr-un domeniu relevant;
– Experienta in dezvoltarea produselor bancare, in special a cardurilor de credit, va constitui un avantaj;
– Excelente abilitati de comunicare si relationare;
– Initiativa, orientare catre rezultate si interes pentru dezvoltare personala;
– Seriozitate si corectitudine;
– Atitudine pozitiv;
– Cunostinte solide de MS Office (Outlook, Excel, Word, PowerPoint);
– Limba engleza – nivel avansat (obligatoriu).

Descrierea jobului:

– Ofera suport agentiilor si altor departamente din sediul central pentru a sustine procesul de vanzare a produselor Bancii pe segmentul Carduri;
– Monitorizarea vanzarilor de carduri de credit pe toate canalele de vanzare folosite de banca si indentificarea de actiuni necesare in vederea cresterii vanzarii de carduri;
– Monitorizarea pietei de carduri, a trendurilor si a ofertelor concurentei si indentificarea benficiilor/serviciilor cele mai atractive pentru clienti;
– Participa la dezvoltarea portofoliului de produse al bancii pe segmentul Carduri;
– Asigura implementarea la timp a proiectelor de dezvoltare produse;
– Efectueaza analize regulate in vederea monitorizarii modului de utilizare si activare a Cardurilor si sugereaza planuri de actiune.

Candidatii interesati sunt invitati sa trimita CV-ul la adresa de e-mail: cariere@garantibank.ro.

The post Garanti Bank angajează CARDS PRODUCT JUNIOR OFFICER – perioadă determinată appeared first on Stiri Bancare.

Source: Stiri insolventa 2

By | 2019-09-03T09:05:45+00:00 septembrie 3rd, 2019|Uncategorised|0 Comments